Přihlásit
 
 
Možnosti
Registrace
 
 

FAQ

  1. Zakoupil jsem domácí telefon evropského výrobce /Urmet Domus, Itálie Fermax, Španělsko, Elvox, Itálie, Miwi, Polsko aj./.Jaký elektrický otevírač je vhodný k otevírání dveří, vrátek apod.?

    Ve většině případů stačí použít elektrický otevírač dveří STANDARD nebo STANDARD s mech. blokací 9-12V. Je důležité zjistit jak je silný zdroj, kolik mA má při výstupu. Některé modely video či audio domácích telefonů vyžadují nízkoodběrový el. otevírač dveří , pak je nutné použít model pro 12VDC. Nepsaným pravidlem je snížení DC napětí, na každých cca 10 metrů může dojít ke snížení až o 1VDC.
  2. Zakoupil jsem domácí telefon výrobce z ČLR , z Koree nebo jiného státu Dálného Východu. Jaký je optimální elektrický otevírač dveří k použití s tímto zařízením?

    Nejčastěji je vyžadován pulzní el. otevírač, s momentovým kolíkem, nebo modernější model pulzní, ale již bez mom.kolíku.
  3. Koupil jsem si přístupový systém /klávesnici, čtečku čipových karet, čtečku otisků prstů. Jaký je vhodný elektrický otevírač k tomuto zařízení?

    Nejvhodnější je použít některý z elektrických nízkoodběrových otevíračů 12VDC. Při montáži el. otevírače dveří k uvedenému zařízení, je třeba dbát na to , aby na svorkovnici el. otevírače dveří v rámci proudové ochrany byla naistalována dioda.

 

Váš vlastní dotaz

Kontaktní e-mail


Kontaktní telefon (nepovinné)


Dotaz


 
Petr Bednář - TANÁRE, Mánesova 781, 252 28 Černošice, telefon: +420 251 640 082, fax: +420 251 640 082, e-mail: info@tanare.cz